2018’in Makyaj Trendleri


2018’in Makyaj Trendleri
7 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 404 kez okundu.

2018’in Makyaj Trendleri

Günlük, davetlik, ofislik… 2018’in Makyaj Trendlerini incelemeye hazır mısın ? Makyaj kadınların vazgeçilmezidir. Birçok kadının makyajsız dışarıya çıkmadığını biliyoruz. Hayatlarının vazgeçilmezi haline gelen makyaj gidilecek yere, giyilecek kıyafete göre sürekli olarak değişir. Senin için 2018’in Makyaj Trendlerini inceledik.

Rahat tarzı tamamlayan Günlük Makyaj doğal görünümünden ödün vermeyenler için ideal. Nude tonlarının tercih edildiği makyaj taze bir görünüm veriyor. Makyajın en önemli tamamlayıcılarından maskarayla hacim kazanan kirpikler de trendin dikkat çekici özelliklerinden.

Günlük Makyaj için Editörün Seçimi

İddialı kıyafetlere eşlik eden Davetlik Makyaj’da, gözler ve dudaklar ön planda. Kusursuz göz makyajını uzun kirpiklerle tamamla ve etkileyici dudaklarla davetlerin yıldızı sen ol.

Davetlik Makyaj için Editörün Seçimi

İş günlerinde yapacağın Ofislik Makyaj sana canlı ve enerjik bir görünüm vermeli. Gün içerisinde gücünü tempona ayak uyduracak olan ürünlerle yapacağın makyajdan alacaksın. Aydınlanmış cilde, mat far ve kremsi rujlarla renk katılan makyaj bu seneki ofis trendini belirliyor.

Ofislik Makyaj için Editörün Seçimi

Bir önce yayınladığımız Trend Alarmı: Metalik Etkisi konulu yayınımızı da incelemenizi öneririz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git