Avon Mart Fırsat Kataloğu 2018


Avon Mart Fırsat Kataloğu 2018
18 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 368 kez okundu.

İçindekiler

Avon Mart Fırsat Kataloğu 2018

Yine baharın habercisi niteliğindeki bir Avon Mart fırsat kataloğu ile beraberiz. Bu ayın kadınlara özel fırsatları kaçırmayın deriz. Kadınlar tarafından çok sevilen ve sıklıkla tercih edilen 3 parfümden oluşan Eve parfüm serisi örneğin… 2. ve 4. Sayfalarda bulunan Eve parfüm setlerine (parfüm ve vücut losyonu dahil) bu aya özel fiyatıyla toplamda 114tl yerine 7tlye sahip olabilirsiniz dilerseniz.
Ayrıca 2 ve 11. Sayfalar arasından herhangi bir parfüm ürününden satın aldığınızda seçtiğiniz vücut losyonu yanında sürpriz rengiyle eyeliner 2’li paketi size sadece 7,95tlye gelecek. Bu sayfalarda; Avon Cherish, Far Avay, Little Black Dress gibi büyüleyici kokular ve kampanyalı fiyatlar sizleri bekliyor. Yine Avon Free, Viva La Vita, İncadessense Glow’da keza aynı şekilde.

Egzotik Kokularla Gizemli İzler

Özellikle egzotik kokuları seviyorsanız 11. sayfada yer alan Afrikan menekşesi kokulu TTA Tomorrow, Avon Atraction Rash, TTA Today gibi vurgulu esanslar sizleri bekliyor. 1, 16, 17. Sayfalar ve sonrasında ise partneriniz için en özel erkek parfümlerine çok özel fiyatlara sahip olabilirsiniz. Kadınlar gününü bir festival havasında kutlamaya hazırlanan Avon indirim kataloğunun bu güne özel olarak size sunacağı başka cazip teklifleri de var.
Örneğin ilk teklifle 18. sayfada sürprizli bir şekilde buluşabilirsiniz. Zira bu sayfada Celebre kadın parfümü 40tl karlı etiketiyle sadece 28,90tl. Yine bu teklifler 19. ve 21. sayfalarda da süper bir hal alıyor. İnceleyin ve görün diyoruz.
Kataloğu video olarak aşağıda izleyebilirsiniz.

Bir önce yayınladığımız Avon Mart Panorama Kataloğu 2018 konulu yayınımızı da incelemenizi öneririz.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git