Avon Mart Kataloğu 2018


Avon Mart Kataloğu 2018
31 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 641 kez okundu.

Avon Mart Kataloğu 2018

Avon Mart Kataloğu 2018 baharın ezgilerine uygun yep yeni esintileriyle sizlerle. Fanatik bir Bahar ve yaz aylarının popüler olabilecek ürünlerinin sergilendiği bu kataloğa bakarak fanatik bir Avon takipçisi olarak ürünleri ilk inceleyen ve herkesten önce sipariş eden siz olabilirsiniz. Hem bu sayede tavsiye edilen önemli ürünleri ilk test eden ve şapka uçuran Avon indirimlerinden de ilk yararlana siz olabilirsiniz.

Kıştan Yorgun Çıkmış Bir Cilt İçin Harika Cilt Bakım Ürün Fırsatları

Bildiğiniz gibi kış ayları çetin hava şartları açısından cildimizi kurutan, çatlatan ve yaşlandırıcı birçok özelliğe sahip. Bu açıdan Avon Mart kataloğunda bulunan bir çok yüz nemlendirici hydra serum ve nemlendirici kremle cildinizi onarıp, yenileme fırsatı bulabilir, anti aging ürünlerle de bahara ve yaza hazırlayabilirsiniz.

Kadınlar Gününe Özel Güzellik Paketleri

Avon 2018 Mart kataloğu adeta bu ayı kadınlara özel bir parfüm/esans festivaline çevirmiş gibi görünüyor. 8 Mart kadınlar gününü kadınlara armağan niteliğinde, özel bir bayram havasında kutlayacak olan Avon katalog sayfalarını gezdiğinizde ne demek istediğimizi çok daha iyi anlayacaksınız. ‘Kendi kokunla kendini hatırlatacaksın’ sloganını gusto edinmiş olan Avon, adeta kadınları 7/24 daha da güzel kokmak konusunda taçlandırıyor.

Avon İndirimli Parfüm Festivali

Öncelikle Mart ayı kataloğunda Avon parfüm kampanyalı fiyatlar listelerinizi dikkatlice incelemenizi öneririz. Örneğin dilerseniz 3 parfümle yenilenen Eve Discoverey serisiyle sizlerde kendi içselliğinize doğru yepyeni bir keşfe çıkabilirsiniz. Söz gelimi altın ışıltıları saçan Eve Confidence’ye Mart ayına özel fiyatıyla 90tl yerine sadece 45,50tl’ye sahip olabilirsiniz.  Hem de yanında 23,95tl yerine yeni belirlenen fiyat etiketiyle (11,50tl) Eve Confidence vücut losyonu ile birlikte. Elbette ki Eve Elegance, Eve Alluring parfüm kategorilerinde de aynı fiyatlar geçerli.

Öte yandan 2 ve 11nolu sayfalar arasında seçtiğiniz parfümün yanında vücut losyonu ve sürpriz renklerde ki eyeliner 2’li paketi size sadece 7,95tl fiyatına gelecek. Yine 12 – 17nolu sayfalar arasında seçtiğiniz parfüm ürünlerinden alana; Senses saç – vücut şampuanı, Senses sprey deo ya da Senses (eşiniz için) traş sonrası losyonu 2’li paket sadece 7,9tl.


Kadınlar Gününe Özel Fırsatlar ve Süper Teklifler

‘Kendi kokunla kendini hatırlatacaksın’ sloganıyla sayfalarına devam eden Avon 2018 Mart kataloğunda; Avon Cheris (yasemin), Avon Far Avay (sandal ağacı), Avon Litle black dress (hanımeli) serilerin 89tl yerine sadece 45,50tl etiketleriyle alıma sunuluyor.

Aynı indirimler Avon Free (manolya – amber),  Avon Viva la lita (elma – mimoza), Incandessence (bergamot – manolya) içinde geçerli. Bu indirimler 11. – 13. sayfalar ve devamında da birbirinden güzel koku ve esanslarla devam ediyor. Öte yandan kadınlar gününe özel; 18. sayfada bulunan 1.teklif, 19. sayfada ki süper teklif, 21. sayfada ki diğer süper teklif ve çok dahası da değerlendirilmeye değer doğrusu. Avon kadınlar günü hediyeleri için mutlaka bir göz atın diyoruz.

Bir önce yayınladığımız Avon Eylül Kataloğu 2018 konulu yayınımızı da incelemenizi öneririz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git