Avon Mayıs Kataloğu 2016


Avon Mayıs Kataloğu 2016
7 Mart 2016 tarihinde eklendi, 7.285 kez okundu.

Avon Mayıs Kataloğu 2016 15 Nisan Cuma gününden itibaren geçerli olacaktır. Avon k5 Mayıs Kataloğu 2016 yaz aylarına merhaba diyerek deniz sezonuna hazırlanıyor. Avon kataloğu içeriginde cilt bakım ürünleri ön planda daha çok.13 Mayıs Cuma günü kataloğun bitiş tarihi. Avon Haziran Kataloğu 2016’de ise güneş kremleri agırlıklı olacak.

Avon k5 kataloğu her zaman ki gibi kampanyalarla dolu olacak. Onlarca üründe süpriz hediyeler ve indirimler devam ediyor. Parfüm ve deodorant yaz aylarına özel kokuları ile satışda.

Yeni Kataloğ anneler gününe özel hediye paketleri ile doldurulmuş. İçeriğinde yüzlerce hediye paketi fırsatı yer almakta. En çok ise Parfüm ürünlerine yer verilmiş Avon Mayıs kataloğunda. Yüzlerce yeni parfümün yanında yeni çıkan parfümleride Anneler gününe özel fiyatları ile satışda.

Avon Mayıs Kataloğu 2016 süper teklifi 2 6’lı paketten oluşan set 32,95  TL. Paket içerisinde allık,Leopar desenli makyaj fırça seti ve 3D ruj,

Avon Anneler Günü mesajı sayfa 22 üzerinden yayınlandı.


Anneler günün kutlu olsun anneciğim. Sevgi dolu,fedakar ve her zaman yanımızda.Annenize yaptıkları için ne kadar teşekkür etseniz azdır.Bu anneler gününde harika bir hediye ile annenizi kutlayıp sizin için ne kadar değerli olduğunu gösterin.

avon-mayıs-kataloğu-2016

Fırsat çarkı durmadan dönüyor kazandırmaya devam ediyor. Avon Makyaj ürünlerine yenilerini ekleyerek bayanların farklı olmasını sağlıyor. Maskara seçenekleri ile gözleri büyülüyor. Daha fazla ayrıntılı bilgiye ve detaya online olarak Avon kataloğunu inceleyerek ulaşabilirsiniz.

Siz değerli Avon kullanıcıları için Avon kataloğu görüntüleme imkanı sağlayan sitemiz yakın zamanda mobil kataloğ özelliginede sahip olacaktır.
En son güncel Avon kataloğu şu an görüntülemektesiniz.

Avon Mayıs Kataloğu 2016 Daha büyük ekranda incelemek için BURAYA TIKLAYINIZ

Bir önce yayınladığımız Avon Nisan Kataloğu 2016 konulu yayınımızı da incelemenizi öneririz.

Etiketler:

Avon Mayıs Kataloğu 2016 Konusuna 3 Yorum Yapıldı
 1. Fatma dedi ki:

  Sayfa 8de celebrenin fiyatı yazmiyor ama ne kadar bilgisi olan?

  1. nahide dedi ki:

   26.50 sanırım

 2. Hale Giray dedi ki:

  Yıllardır Avon temsilcsan. Verilen haklar geri alınır mı
  *nde çalışmıştık. Emek ve yıllarımızı verdim.. Ne oldu da avon üyeliğim kesildi anlayamadım.. Çok enteresan.. Verilen haklar geri alınır mı? Yıllar ve bu yıllardaki emekler yok sayılır mı? Merak ediyorum.. Aynı zamanda sorularımın cevabını bekliyorum..
  Hale Giray

  İstanbul

Sayfa başına git