Avon Mayıs Kataloğu 2018


Avon Mayıs Kataloğu 2018
6 Nisan 2018 tarihinde eklendi, 1.044 kez okundu.

Avon Mayıskataloğu 2018’ile karşınızdayız. Kataloğu her zaman olduğu gibi avonkataloguincele.com üzerinden inceleyeceksiniz. Mayıs ayı Anneler gününi de içerdiği için satış hacminin oldukça yüksek olduğu bir dönem. Katalogtaki fırsatları iyi değerlendirmeniz, mayıs panorama kataloğumuzu incelemeniz kazanç oranınızı çok daha yükseltecektir.

Mayıs’ta En Sevilen Avon Parfümleri Sizi Bekliyor

Türkiye’nin 1 numaralı parfüm markası kim diye soracak olsanız, herhalde alacağınız cevapların çoğu Avon olurdu. Kendi de, parfümleri çok sevilen bu firma, sizi çok mutlu edecek, birbirinden güzel parfümleri inanılmaz fiyatlara biraraya getirdi. Avon Mayıs kataloğu bu anlamda fazlasıyla ilgi çekici. Gelin bu kokuları birlikte keşfedelim.

Sayfa 4-15 arasında parfümler peşin sıra katalogtaki yerlerini aldılar. Tam 13 adet avon parfümü, harika kampanyalarla bu sayıda sizin olmayı bekliyor. Üstelik bu 13 parfümden herhangi birini sipariş vermeniz durumunda 25 TL değerinde vücut losyonunu 5,95 TL’ye almaya hak kazanıyorsunuz. Bunun Avon K5 2018 kataloğunun en özel kampanyalarından biri olduğunu hatırlatalım.

Avon’dan Anneler Günü’ne Özel Fırsatlar

24’den 39’a kadarki bölümde Anneler Günü’ne özel kampanyaları bulabilirsiniz. Bunun aynı zamanda bir Avon Anneler Günü Kataloğu 2018 olduğunu hatırlatmamıza da pek gerek yoktur herhalde. Bunun yanısıra kataloğun orta sayfalarında da yine annenize güzel hediyeler seçebileceğinjiz aksesuarları incelemenizi öneririm. Bol seçenek ve yeni modellerle avon aksesuarları anneniz için harika bir hediye olacaktır. Avon Mayıs kataloğu 2018’de aradığınız hediyeyi bulacağınızı umuyorum.

Son olarak Avon K6 2018 Kataloğunun siparişini hemen vermek isteynler için ürün kodunu söyleyelim. 80018 koduyla Avon Haziran kataloğu 2018’in siparişini verebilirsiniz.


Avon Mayıs Kataloğu 2018

İşte bu bölümden de mayıs kataloğunun tüm detaylarını online olarak inceleyebilirsiniz. Hadi başlayalım:

Bir önce yayınladığımız Avon Eylül Kataloğu 2018 konulu yayınımızı da incelemenizi öneririz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git