Avon Nisan Kataloğu 2018


Avon Nisan Kataloğu 2018
18 Mart 2018 tarihinde eklendi, 503 kez okundu.

Yepyeni bir avon kataloğuyla daha karşınızdayız.

Avon Nisan Kataloğu 2018

Baharı 1,95 TL’den başlayan fiyatlarla kutlamaya hazır mıyız? İddialı, şık ve zarif özellikleriyle Perfectly Mat ruj Avon k4 2018 kataloğuyla beğenilere sunuluyor. Tam kapatıcılık özellikleri yanısıra saatlerce kalıcı %100 mat renkler vaad ediyor. Dudakları kurutmaya özel formülü tam bir tercih sebebi. Aynı zamanda dağılmayan bir ruj. Kim dudaklarını daha pürüzsüz hissetmek istemez ki? Kadifemsi dokusuyla dudaklar çok daha pürüzsüz.

Baharı Fırsatlarla Kutlayın

Şok fırsatlar bölümü yine bu katalogta da çok ilgi çekici. Ön kapaktaki Şok Fırsatlarbölümünden yapacağınız her 20 TL’lik alışverişe sayfa 4 ve 5’ten seçeceğiniz herhangi bir ürün, 1,95 TL’den başlayan fiyatlarla… Bahara özel bu harika kozmetik alışverişi fırsatını kaçırmayın. Ayrıca sayfa 7’de sarmal fırçasıyla 15 kata kadar haci veren maskara yarı fiyatıyla avon Nisan Kataloğu 2018’in gözdelerinden biri konumunda.

Gözlerde Etkileyici Bakışlar

Katalogta %50’nin üzerindeki indirime sahip ürünler yoğun ilgi görüyor. Çünkü gerçekten bu indirim oranları ortaya çok düşük fiyatlara satılan harika ürünler çıkarıyor. Şimdi bunlardan biri de Gözlerde harika bakışlar elde etmenizi sağlayacak Açılıp Kapanabilen Göz Kalemi… Uzun süre kalıcı pırıltılı çizgileriyle Avon’un sevilen göz kalemi Avon K4 2018’de 22 tl yerine yalnızca 9,95 tl’ye sizin olabilir.

Avon Erkek Parfümleri

Avon’un erkek parfümleri, kataloglarda en çok satılan erkeklere özel ürün gruplarından. Özellikle su nanesi, bergamot ve baharat notalarıyla çarpıcı, erkeksi bir kokuya sahip Avon Man parfümü en gözde avon erkek parfümlerinin başında geliyor. Normalde tek başına 95 TL’lik bir fiyata sahip olan ürün, Avon Nisan Kataloğu 2018’fr harika bir kampanyayla karşımıza çıkıyor. Deodorantıyla beraber 2’li paket halinde katalog fiyatı yalnızca 46,95 TL. Tam 72 tl cebinizde kalsın istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın.


Bir önce yayınladığımız Avon Eylül Kataloğu 2018 konulu yayınımızı da incelemenizi öneririz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git