Senin Tarzın Hangisi: Retro mu, Gotik mi?


Senin Tarzın Hangisi: Retro mu, Gotik mi?
4 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 1.060 kez okundu.

İçindekiler

Senin Tarzın Hangisi: Retro mu, Gotik mi?

Günlük makyajın dışında bazen sıra dışı bir şeyler denemek isteyebiliriz. İki farklı tarz ile içindeki farklı seni ortaya çıkarmak ister misin?

Retro Makyaj

Geçmişin özellikle 1960-70’li yılların izlerini taşıyan Retro Makyaj, gözleri ve dudakları kolayca vurgulamak için tercih edilebilir. Anahtar renkleri siyah ve kırmızı olan bu makyajı günlük makyajın olarak da rahatlıkla kullanabilirsin!
Önce cildini CC Cilt Kusurlarını Düzgünleştirici İnciler ile makyaja hazırla. Gözlerini vurgulamak için ister kalın ister ince çizgiler yapabileceğin Super Extend Likit Eyeliner’ı uyguladıktan sonra konik fırçasıyla kirpiklerini kanat gibi açacak Super Extend Winged Out Maskara ile kirpiklerini vurgula. Son adım olarak Ultra Color Ruj’un Red 2000 rengini uygula.

Gotik Makyaj

Koyu renklerin ve abartılı makyajın öne çıktığı Gotik akım, farklı bir makyaj denemek isteyenlerin tam da aradığı şey!
İlk adım olarak cildine doğal ve ışıltılı bir görünüm vermek için Mat Görünüm Veren Sıkıştırılmış Pudra- Neutral Light Medium’u kullan. Göz makyajın için Avon True İkili Göz Farı-Black Star uygula ve Supershock Maskara ile gözlerini vurgula. Koyu renklerin hakim olduğu Gotik görünümünü koyu renk bir ruj ile tamamla. Ruj olarak Ultra Color Indulgence Ruj’un Black Rose rengini uygula.


Bir önce yayınladığımız Sonbaharda Saç Bakımı konulu yayınımızı da incelemenizi öneririz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git