Trend Alarmı: Metalik Etkisi


Trend Alarmı: Metalik Etkisi
10 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 669 kez okundu.

Trend Alarmı: Metalik Etkisi

Büyük ilgi gören ve klasikler arasında yerini alan mat makyaj trendinden sonra, son dönemin trendi “Metalik Etkisi” oldu! Işıltılı görünümün, capcanlı parlak renklerin hakim olduğu bu trendi sen de denemeye ne dersin?

#1 Gözlerinle büyüle

Göz makyajına MARK Göz Farı’nın iddialı renkleri ile başlayabilirsin. Kremsi dokulu farı göz kapağına iyice dağıttıktan sonra Avon True Colour Glimmerstick Açılıp Kapanabilen Göz Kalemi ile kirpik diplerini belirginleştirebilir, çarpıcı bir etki için yeni Mark Big & Style Hacim Veren Maskara’yı kirpiklerine uygulayabilirsin.

#2 Dudaklarınla dikkat çek

Eğer göz makyajın hafif ise ve dikkati dudaklarına çekmek istersen pırıltılı görünüm veren dokusuyla Color Trend Ruj Sparkle Top Coat’ın gümüş veya altın renk seçenekleri ile dudaklarına metalik ışıltılar verebilirsin. Metalik makyaj etkisini daha çok göz makyajında kullandıysan hafif dokulu Avon True Colour Glazewear Dudak Parlatıcısı ile görünümünü tamamlayabilirsin.

#3 Tırnaklarınla eğlence kat

Mark Nail Style Studio Satin Matte Tırnak Cilası’nın birbirinden canlı ve parlak renkleri tırnaklarına eğlenceli ve ışıltılı bir görünüm katacak.

Bir önce yayınladığımız Senin Tarzın Hangisi: Retro mu, Gotik mi? konulu yayınımızı da incelemenizi öneririz.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git