Avon Fırsat Broşürü Şubat 2018


Avon Fırsat Broşürü Şubat 2018
20 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 872 kez okundu.

Avon Fırsat Broşürü Şubat 2018

Avon Şubat Kataloğu Kazandırmaya Devam Ediyor!
Avon Temsilcisi misiniz? 32 sayfalık fırsatlarıyla Avon 2018 Şubat kataloğunun eki olan Panorama’da size özel dudak uçuklatan fırsatları bulabilirsiniz.

Avon’un her kataloğunda olduğu gibi Avon Şubat kataloğunda da dudak uçuklatan indirim kampanyaları devam ediyor. Avon K 2 kataloğunda düzenlenen ilk kampanya şöyle;

Kampanya1

5 katalog içeren 130 tl’lik siparişiniz için 50tl değerinde ki EDP 30 ml lik Alpha kadın parfümü, K3 te ki ilk siparişinizle hediye.

İşte 2. Kampanya

5 kataloğu içeren 130 tl lik siparişlerinizde avon besleyici 61 tl’lik Nourishing maskara ve ruj bedava. Tam tamına %30 kar elde edebileceğiniz bu alış veriş sayesinde kaliteli bir ruj ve rimel sahibi olabileceksiniz.

Ve işte kampanya 3

5 kataloğu içeren alışverişlerinizde de Avon True Micallar temizleme suyu, Care gliserin, kalsiyum ve E vitaminli el kremi yanında Senses Divine Time ile sizin olabilir. Bu grubun etiket değeri 44 tl olmakla beraber sunulan alış veriş fırsatıyla size bedavaya gelecek.


Parfümünüz mü bitti? Temsilcilere özel bu fırsatta; kataloğu içeren 22 tl lik alışverişlerinizde 89 tl değerinde ki Care Gold Edp size hediye gelecek. Durun daha bitmedi. 550 tl’lik toplam 10 katalogtan yapılan alış verişlerinizde K3 deki ilk siparişinizle beraber 169 tl değerinde ki 50 ml gramlık Rare Gold sizin olabilir… Ayrıca 12 parça porselen pasta ve servis tabağı Kütahya porselen markası farkıyla yine bu ayki özel fırsatlar arasında yer alıyor. Bu özel fırsatları ve çok daha fazlasını görmek için sitemizin sayfalarına davetlisiniz.

Bir önce yayınladığımız Avon Şubat Panorama Kataloğu 2018 konulu yayınımızı da incelemenizi öneririz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git