Avon K1 Kataloğu 2018


Avon K1 Kataloğu 2018
26 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 3.763 kez okundu.

Avon K1 Kataloğu 2018

Avon Ocak kataloğu 2018’i online inceleme sayfasına hoşgeldiniz. Büyük Kış İndirimi ve Kış Outleti bölümleriyle Avon K1 2018 Kataloğu beklediğinze değecek. Bizce hiç vakit kaybetmeden hemen kataloğu görüntüleyin.

Avon Ocak kataloğu 2018 “Büyük Kış İndirimleri” ile geldi bile..! 1,95 TL den başlayan onlarca ürünle yeni yıla çok avantajlı başlayın. Ayrıca buna ek olarak kataloğun orta bölümünde “Kış Outleti” bölümünde de birçok üründe %75’e varn indirimler de sizi bekliyor. Oğlak kadınına en özel doğum günü hediyelerini de buradan bulabilirsiniz. Hediye alternatiflerinin #Oğlak kadınının karakter özelliklerine göre seçildiğini de hatırlatalım.

Yılık İlk Kataloğu

Her zaman ilkler özeldir ve yeni yılın ilk kataloğu Avon K1 2018 de diğerlerinden çok özel. Gerek yenilikleri, gerekse de indirimleri ile bu yeni yıl kataloğu incelenmeye değer. Avon Cosmetics’in her ay yeni yayımladığı tüm yayınları yayımladığımız gibi Avon Ocak Kataloğu 2018 de yine bu sayfada sizlerle buluşuyor. Yıl boyunca birlikte tattığımız başarıların izinde yeni bir yıla başlamak beni çok heyecanlandırıyor. Eminim sizler de 2018’e başlarken bu heyecanı benimle paylaşıyorsunuzdur. 2018’in de sizin için başarılarla dolu özel bir yıl olması ve kendinizle birlikte çevrenizdeki tüm kadınların hayatını Avon’la güzelleştirmeniz için Avon K1 2018 Kataloğu’ndan itibaren yepyeni ürünlerle, promosyonlarla, fırsatlarla karşınızdayız.

Bu hızlı başlangıç için Avon Ocak kataloğu 2018’de sizi altın gibi fırsat bekliyor. Avon K1 kataloğu süresince müşteri fiyatıyla 50 TL’lik sipariş verenler, Kampanya 1’den 5 TL’ye varan indirimler kazanıyor. K1’in süper teklifleri de çok özel. Katalogtan yapılacak her 25 TL’lik alışveriş ile Pur Blanca Parfüm ve devam ürünlerinden oluşan pakey %70 indirimli geliyor.

İkinci süper teklifimiz ise erkek müşterilerimizin çok hoşuna gidecek. Katalogtan yapılacak her 25 TL’lik alışveriş ile enerjik Full Speed Adrenaline EDT, roll on deodorant ve Nemlendirici losyon paketine %65’in üzerinde indirimle sahip olmaya hak kazanıyorsunuz. Avon ocak kataloğu 2018’deki sürprizler bunlarla da sınırlı değil. Dahası için Ocak ayı avon kataloğunun sitemizde yayınlanmasını bekleyin.


Sizler için kataloğu video olarak hazırladık izleyip değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

Avon K1 Kataloğu 2018

 

Bir önce yayınladığımız Kadınlar İçin Yılbaşı Hediyeleri konulu yayınımızı da incelemenizi öneririz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git