Avon K11 Panorama Kataloğu 2017


Avon K11 Panorama Kataloğu 2017
30 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 3.708 kez okundu.

Avon K11 Panorama Kataloğu 2017

Avon Temsilcileri için özel hazırlanan Avon K11 Panorama Kataloğu 2017 Yayınlandı.

Katalog 29 Eylül 2017 – 27 Ekim 2017 tarihleri arasında geçerli olacak.

Meme Kanseriyle Mücadeleyi Kafaya Taktık

Ekim ayı, mücadele ayı! Siz de bu harika ürünü alarak bir kadının hayatını kurtarabilirsiniz!

Mystique Büyük Boy Sıvı El Sabunu SADECE 7.60 TL  (Aldığınız ürünün 1 TL’sini Türk Kanser Derneği’ne bağış yaparak meme kanseri ile mücadele eden kadınlarımıza destek oluyoruz.)

Fırsat 1

5 katalog içeren toplam 225 TL sipariş verin K12’deki ilk siparişinizle Avon Femme Icon EDP HEDİYE


FIRSAT 1 PROGRAM KURALI:
Hediye ürün Avon Femme Icon EDP 50ml. 86TL değerindedir.

Fırsat 2

10 katalog içeren toplam 550TL sipariş verin K12’deki ilk siparişinizle 8 Kişilik Çini Desenli Pasta Tabağı ve Su Bardağı Takımı HEDİYE

FIRSAT 2 PROGRAM KURALI:
Program 12’deki ilk siparişinle birlikle piyasa değeri 76TL olan Paşabahçe 8 Kişilik Çini desenli Pasta Tabağı ve Su Bardağı Takımı ve değeri 86 TL olan Femme Icon EBP 50 mİ hediye Fırsat 2 den yararlanan Temsilciler iade ve iptal dolayısıyla belirtilen şartların altına düşerlerse Fırsat 2 hediyelerinden yararlanamazlar.

Fırsat 3

10 katalog içeren toplam 1000TL sipariş verin K12’deki ilk siparişinizle aşağıdaki ürünler hediye.

FIRSAT 1-2-3 ORTAK PROGRAM KURALLARI:
K11 Temsilci Programlarından tüm Temsilciler yararlanabilir. Kazanılan hediye/hediyeler Kampanya 12’de verilen ilk siparişle birlikte gönderilmektedir. Kampanya 12 de sipariş verilmezse hediye hakkı kaybedilir. Program katlamalı değildir, hediye üründen en fazla 1 kez kazanılabilir. Daha önceki kampanyalarda sipariş edilmiş olan ürünlerin bedelleri bu program dışında tutulacaktır. İade ve iptal koli dolayısıyla limitin altına düşülmesi halinde kazanılan hediyenin kullanılmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi durumda hediyenin perakende satış fiyatı Temsilcimize faturalanacak ve faturalanan hediyenin iadesi kabul edilmeyecektir. Ürünlerin stoklarda tükenmesi durumunda Avon’un farklı hediye gönderme hakkı saklıdır. Gerçekleştirilmesi gereken Ödül Satış rakamı belirtilen kampanya Temsilci fiyatı üzerinden hesaplanacaktır. Avon; Fırsat Broşürü ve İnternetteki Fırsat köşesinde yer alan ürünlerin stoklarının tükenmesi sonucu programın kazanılamaması durumunda sorumluluk kabul etmez.

Kataloğun diğer detayları için galerimize göz atabilirsiniz.

Bir önce yayınladığımız Avon Ağustos 2018 Panorama Kataloğu konulu yayınımızı da incelemenizi öneririz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git