Avon K12 Panorama Kataloğu 2017


Avon K12 Panorama Kataloğu 2017
28 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 3.389 kez okundu.

Avon K12 Panorama Kataloğu 2017

Artık sonbaharı bitiriyoruz ve şimdi tüm enerjimizle kışa hazırlanmanın vakti geldi! Yeni ay yeni heyecanlar getiriyor ve önümüzdeki dönemlerde sizi muhteşem fırsatlar bekliyor. Katalogdaki ürünlerimizi alırken yanında kazanacağınız hediyelere de bayılacaksınız! Daha fazla bekletmeden yeni kampanyanın getirdiklerine hep birlikte göz atalım, ne dersiniz?

Kasım 2017’deki Yenilikler: Dünyada bir ilk..!

Dünyada bir ilki gerçekleştiriyoruz. Lashflex teknolojisi ile yenilenebilir şekil veren maskara MARK Big & Style bu yılın en mükemmel ürünü olacak. Bu inanılmaz ürünle, makyajınızı temizlemeden maskaranızı tekrar tekrar sürebilir, kirpiklerinizi şekillendirebilirsiniz. Bu özelliğin sunduğu avantajla, maskara seven müşterilerinizden bol bol sipariş toplayıp, kazancınızı artırabilirsiniz. Avon Kasım kataloğu 2017, bu ürünün ilk defa yer alacağı sayı olacağı için, Kasım ayında bu ürünü müşterilerinize iyi bir şekilde pazarlamanızı tavsiye ediyoruz.

Bunun haricinde yine Öğretmenler Günü’ne özel hazırlanan kampanyalar, bu ay kazançlarınızı artırmanıza yardımcı olacak. Rare Amethyst EDP ve Taç çift kişilik battaniye, bu ayın hediyeleri arasında. K13 2017‘deki siparişinizle birlikte bu hediyelere sahip olabileceksiniz.

Bu Hediyeleri Kaçırmayın! iddialı parfümlerimizden Rare Amethyst EDP’nin yanı sıra, Taç çift kişilik battaniye hediyelerinizi K13 siparişinizle birlikte gönderiyoruz.
Bu çok şık ve modern battaniyeyi koltuk şalı olarak da kullanabilirsiniz. Siparişlerinizi biraz daha artırdığınızda bu hediyelere ek, tam 20 bardak kapasiteli Bernardo altın kaplamalı saplı paslanmaz çelik çaydanlık da sizin olabilir.

Avon K12 Panorama Kataloğu 2017 / GALERİ

Bir önce yayınladığımız Avon Ağustos 2018 Panorama Kataloğu konulu yayınımızı da incelemenizi öneririz.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git