Avon Mart Panorama Kataloğu 2018


Avon Mart Panorama Kataloğu 2018
18 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 398 kez okundu.

Avon Mart Panorama Kataloğu 2018

Avon fırsat kataloğunun ardından eki mahiyetinde yayınlanan Avon Panoramaya yüzümüzü döndüğümüzde yeni temsilcilere en özel müjdelerle karşılaşıyoruz. İşte, sadece temsilcilere mahsus en özel promosyon ödülleri; örneğin 4. sayfadaki 50tl değerindeki Alpha kadın parfümü 5 katalog içeren 130tllik alışverişinize hediye olarak verilen bir ürün. 6. Sayfadaki Cherish The Moment ise 5 kataloğu içeren 22tllik siparişinize hediye olarak gönderiliyor. Şayet 10 katalog içeren 550tllik alış veriş yaparsanız da 175tl değerindeki parfüm ve 12 parçalık Kütahya porselen yemek takımı sizin olabilir.

Her Alış Verişe Kazandıran Özel Hediyeler

10 kataloğu içeren toplam 1000tllik alış verişlerinizdeyse 30tl değerindeki parfüm, 12 parça Kütahya porselen yemek takımı, Arzum Peta seramik tabanlı ütü size hediye olarak geliyor. Anti parantez arkadaşına tavsiye et promosyonları sayesinde de 1. kişi 130tllik siparişinde parfüm (Alpha Edition), 2. kişi saat (Bryony saat) ve 3. kişi de Rebecca çanta hediyesine sahip olabiliyor.

Kadınlar Günü Hediyeleri Büyülüyor

16. sayfada ise ’kadınlar gününe özel’ hazırlanmış olan özel köşeyi cazip ürünler ve mutlu eden fiyatlarıyla bulabilirsiniz. Örneğin bu sayfada yer alan kirpikleri tek tek ayıran özel Black maskaraya 5,95tlye, Avon True dudak parlatıcılarına 6,95tlye, kalınlaştırıcı süper Shock maskaraya 8,95e açılıp kapanabilen göz kalemine 6,95tl gibi özel fiyatlarıyla sahip olabilme şansınız var. İnceleyin deriz. Biraz da aksesuar diyoruz. Avon, bayanların çok sevdiği ışıltılı aksesuar ürünlerini de listeye eklemeyi unutmamış. 17. Sayfaya geldiğinizde kolye, kol saati, bileklikler ve çantalardaki 70’e varan indirimleri gördüğünüzde çok şaşıracaksınız. Bunlar ve çok daha fazlası siz Avon temsilcilerine özel cazip teklifleriyle Avon Panaroma hediye sayfalarında!

Bir önce yayınladığımız Avon Mart Kataloğu 2021 konulu yayınımızı da incelemenizi öneririz.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git