Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Avon Mayıs Kataloğu 2023

Avon Mayıs Kataloğu 2023 online. Avon Mayıs Kataloğu 2023 15 Nisan Cuma gününden itibaren geçerli olacaktır. Avon k5 Mayıs Kataloğu 2023 yaz aylarına merhaba diyerek deniz sezonuna hazırlanıyor.

Avon Kataloğu Mayıs 2023

Avon Mayıs kataloğunda hangi ürünler yer alıyor?

Avon kataloğu içeriginde cilt bakım ürünleri ön planda daha çok.13 Mayıs Cuma günü kataloğun bitiş tarihi. Avon Haziran Kataloğu 2023’de ise güneş kremleri agırlıklı olacak.

Avon k5 kataloğu her zaman ki gibi kampanyalarla dolu olacak. Onlarca üründe süpriz hediyeler ve indirimler devam ediyor. Parfüm ve deodorant yaz aylarına özel kokuları ile satışda.

Yeni Kataloğ anneler gününe özel hediye paketleri ile doldurulmuş. İçeriğinde yüzlerce hediye paketi fırsatı yer almakta. En çok ise Parfüm ürünlerine yer verilmiş Avon Mayıs kataloğunda. Yüzlerce yeni parfümün yanında yeni çıkan parfümleride Anneler gününe özel fiyatları ile satışda.

Avon Mayıs Kataloğu 2023 süper teklifi 2 6’lı paketten oluşan set 32,95 TL. Paket içerisinde allık,Leopar desenli makyaj fırça seti ve 3D ruj,

Avon Anneler Günü mesajı sayfa 22 üzerinden yayınlandı.

Anneler günün kutlu olsun anneciğim. Sevgi dolu,fedakar ve her zaman yanımızda.Annenize yaptıkları için ne kadar teşekkür etseniz azdır.Bu anneler gününde harika bir hediye ile annenizi kutlayıp sizin için ne kadar değerli olduğunu gösterin.

Fırsat çarkı durmadan dönüyor kazandırmaya devam ediyor. Avon Makyaj ürünlerine yenilerini ekleyerek bayanların farklı olmasını sağlıyor. Maskara seçenekleri ile gözleri büyülüyor. Daha fazla ayrıntılı bilgiye ve detaya online olarak Avon kataloğunu inceleyerek ulaşabilirsiniz.