Avon Mayıs Kataloğu K5 2015 İncele


Avon Mayıs Kataloğu K5 2015 İncele
17 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 654 kez okundu.

Avon k5 Mayıs katalogu 2015  17 Nisan itibariyle yayınlandı. Avon Mayıs Kataloğu 2015 daha önceki konumuzda belirtigimizin dışında unuttugumuz en önemli kısım bu kataloğ aynı zamanda Avon Anneler Günü kataloğu olarak da geçmektedir. Annelerimiz için eşsiz ve benzersiz hediyeler seçmemize olanak saglıyor.

Avon Mayıs Kataloğu 2015 kapak tasarımında yaşa sev gülümse şimdi seni kutlama zamanı anneler gününe özel bir tasarım yapılmış durumda.

Annenizi 250’den fazla hediye seçenegiyle mutlu etmek için harekete geçin.

Yeni cherish edp alana vucut losyonu bedaya

Aynı zamanda Haziran ayındaki babalar gününüde bu kataloğda bizlere hatırlatıyor. Ama Anneler günü kadar babalar günü önemsenmiyor.


avon nisan katalogu k5 2015

Tamamen Anneler Gününe Özel olarak hazırlanmış kataloğda Anneler için ilk olarak parfüm ürünlerini öneren Avon sonrasında gözlük ve makyaj ürünleri ile devam ediyor.

Avon mayıs kataloğu 2015 son sayfalarında ise baştan aşağıya harika görünüm sloganıyla saglıklı ve dengeli yaşamı destekliyor. Active ürünleri ile harekete geçin sloganı yer alıyor.

Egzersiz için giyim ürünlerine yer verirken diğer sayfalarda pilates topu , tartı ve plates matı satışa sunulmuş durumda .

Sizler için göze çarpan ayrıntıları aktarmaya çalıştık daha fazla ve detaylı ayrıntı için Avon Mayıs Kataloğu 2015 Konumuza göz atabilir veya online avon anneler günü kataloğu‘nu inceleyebilirsiniz.
En son güncel Avon kataloğu şu an görüntülemektesiniz.

Avon Mayıs Kataloğu 2015 Daha büyük ekranda incelemek için BURAYA TIKLAYINIZ

Bir önce yayınladığımız Avon Mayıs Kataloğu 2016 konulu yayınımızı da incelemenizi öneririz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git