Avon Mayıs Kataloğu 2020


Avon Mayıs Kataloğu 2020
20 Mart 2020 tarihinde eklendi, 1.299 kez okundu.

Avon Mayıs kataloğu 2020 ile karşınızdayız. Kataloğu her zaman olduğu gibi avonkataloguincele.com üzerinden inceleyeceksiniz. Mayıs ayı Anneler gününi de içerdiği için satış hacminin oldukça yüksek olduğu bir dönem. Katalogtaki fırsatları iyi değerlendirmeniz, mayıs panorama kataloğumuzu incelemeniz kazanç oranınızı çok daha yükseltecektir.

Mayıs’ta En Sevilen Avon Parfümleri Sizi Bekliyor

Türkiye’nin 1 numaralı parfüm markası kim diye soracak olsanız, herhalde alacağınız cevapların çoğu Avon olurdu. Kendi de, parfümleri çok sevilen bu firma, sizi çok mutlu edecek, birbirinden güzel parfümleri inanılmaz fiyatlara biraraya getirdi. Avon Mayıs kataloğu bu anlamda fazlasıyla ilgi çekici. Gelin bu kokuları birlikte keşfedelim.

Sayfa 4-15 arasında parfümler peşin sıra katalogtaki yerlerini aldılar. Tam 13 adet avon parfümü, harika kampanyalarla bu sayıda sizin olmayı bekliyor. Üstelik bu 13 parfümden herhangi birini sipariş vermeniz durumunda 25 TL değerinde vücut losyonunu 5,95 TL’ye almaya hak kazanıyorsunuz. Bunun Avon K5 2020 kataloğunun en özel kampanyalarından biri olduğunu hatırlatalım.

Avon’dan Anneler Günü’ne Özel Fırsatlar

24’den 39’a kadarki bölümde Anneler Günü’ne özel kampanyaları bulabilirsiniz. Bunun aynı zamanda bir Avon Anneler Günü Kataloğu 2019 olduğunu hatırlatmamıza da pek gerek yoktur herhalde. Bunun yanısıra kataloğun orta sayfalarında da yine annenize güzel hediyeler seçebileceğiniz aksesuarları incelemenizi öneririm. Bol seçenek ve yeni modellerle avon aksesuarları anneniz için harika bir hediye olacaktır. Avon Mayıs kataloğu 2020’de aradığınız hediyeyi bulacağınızı umuyorum.


Devamı..

Son olarak Farmasi mayıs kataloğu 2020 bağlantısından Farmasi’nin Mayıs ayı kataloğuna ulaşabileceğinizi ve Avon K6 2020 Kataloğunun siparişini hemen vermek isteyenler için ürün kodunu söyleyelim. 80018 koduyla Avon Haziran kataloğu 2020’nin siparişini verebilirsiniz.

Bir önce yayınladığımız Avon Mart Kataloğu 2021 konulu yayınımızı da incelemenizi öneririz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git