Avon Nisan Kataloğu 2020


Avon Nisan Kataloğu 2020
13 Şubat 2020 tarihinde eklendi, 709 kez okundu.

Yepyeni bir avon kataloğuyla daha karşınızdayız. Nisan ayın özel hazırlanmış bir avon kataloğuyla, bahara yeni ürünlerle merhaba diyoruz.

Avon Nisan Kataloğu 2020

Baharı 1,95 TL’den başlayan fiyatlarla kutlamaya hazır mıyız? İddialı, şık ve zarif özellikleriyle Perfectly Mat ruj Avon k4 2020 kataloğuyla beğenilere sunuluyor. Tam kapatıcılık özellikleri yanısıra saatlerce kalıcı %100 mat renkler vaad ediyor. Dudakları kurutmaya özel formülü tam bir tercih sebebi. Aynı zamanda dağılmayan bir ruj. Kim dudaklarını daha pürüzsüz hissetmek istemez ki? Kadifemsi dokusuyla dudaklar çok daha pürüzsüz.

Baharı Fırsatlarla Kutlayın

Şok fırsatlar bölümü yine bu katalogta da çok ilgi çekici. Ön kapaktaki Şok Fırsatlar bölümünden yapacağınız her 20 TL’lik alışverişe sayfa 4 ve 5’ten seçeceğiniz herhangi bir ürün, 1,95 TL’den başlayan fiyatlarla… Bahara özel bu harika kozmetik alışverişi fırsatını kaçırmayın. Ayrıca sayfa 7’de sarmal fırçasıyla 15 kata kadar haci veren maskara yarı fiyatıyla avon Nisan Kataloğu 2020’nin gözdelerinden biri konumunda.

Gözlerde Etkileyici Bakışlar

Katalogta %50’nin üzerindeki indirime sahip ürünler yoğun ilgi görüyor. Çünkü gerçekten bu indirim oranları ortaya çok düşük fiyatlara satılan harika ürünler çıkarıyor. Şimdi bunlardan biri de Gözlerde harika bakışlar elde etmenizi sağlayacak Açılıp Kapanabilen Göz Kalemi… Uzun süre kalıcı pırıltılı çizgileriyle Avon’un sevilen göz kalemi Avon K4 2020’de 22 tl yerine yalnızca 9,95 tl’ye sizin olabilir.

Avon Erkek Parfümleri

Avon’un erkek parfümleri, kataloglarda en çok satılan erkeklere özel ürün gruplarından. Özellikle su nanesi, bergamot ve baharat notalarıyla çarpıcı, erkeksi bir kokuya sahip Avon Man parfümü en gözde avon erkek parfümlerinin başında geliyor. Normalde tek başına 95 TL’lik bir fiyata sahip olan ürün, Avon Nisan Kataloğu 2020’de harika bir kampanyayla karşımıza çıkıyor. Deodorantıyla beraber 2’li paket halinde katalog fiyatı yalnızca 46,95 TL. Tam 72 tl cebinizde kalsın istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın.


Devamı >

Bir önce yayınladığımız Avon Mart Kataloğu 2021 konulu yayınımızı da incelemenizi öneririz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git