Avon Ocak Panorama Kataloğu 2018


Avon Ocak Panorama Kataloğu 2018
22 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 3.930 kez okundu.

Avon Ocak Panorama Kataloğu 2018

Avon Ocak Panorama Kataloğu 2018 yayınlandı. Büyük Kış indirimlerinin bulunduğu katalog 19 Ocak 2018 tarihine kadar geçerli olacak.

Gelin birlikte yılın ilk kampanyasında neler var göz atalım!

Büyük kış indirimiyle 1,95TL’den başlayan fiyatlarla çok sevilen ürünlere sahip olabileceksiniz. Parfümlerimizden, makyaj ürünlerimize,cilt bakımından, kişisel bakıma kadar neredeyse kataloğumuzun tamamı olağanüstü indirimlerle dolu. Kışı ısıtacak bu muhteşem fırsatlar hem sizi hem de müşterilerinizi memnun edecek, kazancınızı artırmak için bulunduğunuz her ortamda kataloğumuzu paylaşmayı unutmayın!

Bu Hediyeleri Çok Seveceksiniz!

Baş döndürücü kokusuyla Perceive Oasis parfümün yanı sıra, evde en çok kullanılan mutfak eşyalarına bu kampanya sahip olabilirsiniz. Bernardo’dar hem kullanışlı hem de gösterişli Altın Kaplama Kulplu Çelik Cezve Seti hediyemizi kazanıp, K12 hediyelerimizden Altın Kaplama Kulplu Çaydanlıkla takımınızı tamamlayabilirsiniz. Tüm bu güzel hediyelere ek olarak, günümüzün yenilikçi ürünlerinden Korkmaz Çift Taraflı Granit Tava balık, tavuk, et ve kızartma yemeklerini tek bir çevirme hareketi ile kolayca pişirebilmenize yardımcı olacağı gibi, isterseniz kapağını ayrırarak iki farklı tava olarak da kullanmanıza olanak sağlayacak.
Yeni yılda güzellik ve kazanç peşinizi bırakmasın.

Video Kataloğu sizlerin beğenisine sunuyoruz. Değerli yorumlarınızı eksik etmeyiniz.


Bir önce yayınladığımız Avon Ağustos 2018 Panorama Kataloğu konulu yayınımızı da incelemenizi öneririz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git