Avon Şubat Panorama Kataloğu 2018


Avon Şubat Panorama Kataloğu 2018
20 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 744 kez okundu.

Avon Şubat Panorama Kataloğu 2018

Avon temsilcilerinin müşterilerine gururla sunabilecekleri, partnerlerininse sevgililer gününde sevgililerine armağan edebilecekleri Avon ürünleri bu katalogta!

Eve parfümleri yenilendi. Bu güzel parfüm notalarının teninizi sarmalamasını isterseniz hemen sipariş verebilirsiniz. Avon kataloğunun 18. sayfasından satın alabileceğiniz herhangi EVE EDP paketinden satın alırsanız 6 TL lik indirimden yararlanabilirsiniz. Dilediğiniz Eve parfümünü seçin ve ilgili tüm ürünlerde ki 6 tl lik indirimi kapın diyoruz.

Seçtiğiniz 6 adet Eve parfüm setine 1 adet Eve Allüring parfüm seti ve incandessence güzellik paketi hediye! Bu güzel ürünler 14 Şubat sevgililer gününde kız arkadaşınız için mükemmel bir hediye olabilir.

Yine 21. sayfaya geldiğinizde de Ultra Volüme maskara ürünlerinden yapacağınız her 11,2 tl lik alış verişlerinizde bir adet Scent Essence’ye sadece 6 tl’ya sahip olabilirsiniz. Normal fiyatı 3 tl olan bu parfüm çeşitlerinden dilediğinize böylelikle harika bir fiyata sahip olabilirsiniz.

Yine ruj konusunda sürüş kolaylığı, kapatıcı özellikleri ve yoğunluğuyla çığır açacak olan yanlarıyla color trend marka rujlara sadece 6 tl’ye sahip olabilir, öte yandan yanında da sadece 1,5 tlye harika bir vücut spreyine sahip olabilirsiniz. Sicilya limonu ve pembe papatya karışımlarından oluşan bu harika spreyin kampanyasız fiyatı 18 tl dir. Yine 23. sayfaya geldiğinizde de Buble Bath banyo köpüğüne 3 adetlik alımlarınızda 24 tl’ye sahip olabilirsiniz. Böylelikle adet fiyatı 9 tl olan köpük sizlere sadece tanesi 8 tl ye gelecek. Bu indirimlerin çok dahası sitemizde yer alan Avon Şubat kataloğunda.


Bir önce yayınladığımız Avon Ağustos 2018 Panorama Kataloğu konulu yayınımızı da incelemenizi öneririz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git