Kim Kardashian Örgüsü ve Topuzu Nasıl Yapılır?


Kim Kardashian Örgüsü ve Topuzu Nasıl Yapılır?
22 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 593 kez okundu.

Kim Kardashian Örgüsü ve Topuzu Nasıl Yapılır?

Saç ve makyaj artistimiz Gökhan Yalçıner, bahar aylarında çok tercih edilen Balık Sırtı İkili Örgü Ve Topuz saç modelini uyguladı. Evde kolaylıkla yapabileceğin bu saç modelini çok seveceksin.

Örgü modeli yapmak için izleyeceğin adımlar

Advance Techniques Absolute Perfection BB Şampuan ile yıkanmış ve Advance Techniques Absolute Perfection BB Krem ile kremlenmiş saçları fırçayla tarayarak kurut.

Örgü öncesinde Advance Techniques Tüm Saç Tipleri için Fas Argan Yağı İçeren Saç Serumu ile saç diplerine bakım yapabilirsin. Durulanmadan kullanılan bu ürün uygulanır uygulanmaz parlak bir görünüm verdiği için saç modelinin daha güzel durmasını sağlayacaktır.

Daha sonra hafif bir fön çekerek saçı düzleştir. Artık saçı fırçayla düzgün bir şekilde tarayıp örgü modele başlayabilirsin.


Saçı, Saç Şekillendirici Tarak ile taradıktan sonra ortadan ikiye ayır. Saçın bir tutamını klipsli tokayla tuttur. Saçın üstünden parmaklarını geçirerek bir tutam saç al. Parmaklarının arasından eşit miktarda geçecek şekilde üçe böl. Burada çok fazla saç almamak önemli.

En son örgünün kusursuz görünmesi için Advance Techniques Styling Saç Düzleştirici Sprey’i örgünün belirli bölgelerine sık.

Diğer taraftaki saç tutamını al ve örgüyü rahat gerçekleştirmek adına tekrar tara. Saçın kabarmaması için saç spreyini sıkmayı ihmal etme. İşte gördüğün gibi örgü iki parçada tamamlandı.

Eğer akşam özel bir davete katılıyorsan bu örgüyü güzel bir topuz haline de getirebilirsin. Bunun için beş adet toka yeterli olacaktır.

Bir önce yayınladığımız Düğün Davetleri için Nasıl Makyaj Yapmalı? konulu yayınımızı da incelemenizi öneririz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git